🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- VeinX case BR15A Mid Tower, bez zdroje, 1x USB3.0, 1x USB2.0, 4x 120mm ARGB Fan, 1x ARGB Controller, černá
VeinX case BR15A Mid Tower, bez zdroje, 1x USB3.0, 1x USB2.0, 4x 120mm ARGB Fan, 1x ARGB Controller, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
VeinX case BR15A Mid Tower, bez zdroje, 1x USB3.0, 1x USB2.0, 4x 120mm ARGB Fan, 1x ARGB Controller, černáSkladem 99 ks699 Kč/ ks578 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
VeinX BR15A

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 2x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 360, 240 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 120 mm |
| Vrchní část | 2x 140 mm; 2x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 160 mm |
| Maximální délka GPU | 320 mm |
| Maximální délka zdroje | ATX PS/2 |
| Velikost | |
| Velikost | 350 x 195 x 435 mm |
Co je v krabici
4x 120mm ARGB Fan
1x ARGB Controller
Další návrhy











