🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- VeinX case Chant CH25M Micro Tower, bez zdroje, 1x USB-C, 2x USB3.0, 1x USB2.0, černá
VeinX case Chant CH25M Micro Tower, bez zdroje, 1x USB-C, 2x USB3.0, 1x USB2.0, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
VeinX case Chant CH25M Micro Tower, bez zdroje, 1x USB-C, 2x USB3.0, 1x USB2.0, černáSkladem 99 ks550 Kč/ ks455 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
VeinX Chant CH25M
- Jednoduchý a elegantní design
- Povrchová úprava klavíru a povrch podobný hliníku představuje vysokou kvalitu
- K dispozici 4 porty USB
- Superrychlý USB 3.0 je připraven k použití

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Micro Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 5.25" Pozice | 1x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB-C | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB 2.0 | 1x |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 1x 120 mm |
| Boční část | 1x 120 mm |
| Zadní část | 1x 80 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 140 mm |
| Maximální délka GPU | 280 mm |
| Zdroj | ATX PS/2 |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 325 x 173 x 350 mm |
Další návrhy











