🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- VERBATIM 3D Printer Filament ABS 1.75mm, 404m, 1kg black (55010 OLD)
VERBATIM 3D Printer Filament ABS 1.75mm, 404m, 1kg black (55010 OLD)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
VERBATIM 3D Printer Filament ABS 1.75mm, 404m, 1kg black (55010 OLD)Skladem 2 ks575 Kč/ ks475 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
VERBATIM 3D Printer Filament ABS 1,75mm (2019), černá
- Vysoce odolný akrolynitrilbutadienstyren (ABS) pro vytlačování materiálu
- Materiál se vyznačuje vysokou tuhostí, vysokým leskem a střední odolností proti nárazům
- Odolný vůči tukům a mazivům
- Dobrá následná opracovatelnost (post processing)
- Silný zápach během tisku
- Hlavní aplikace: Protypové modely pro stavební, elektrotechnický, automobilový průmysl atd. Mechanicky méně namáhané součásti
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
| Přesnost průměru | 1.75 ± 0.05 mm |
| Čistá hmotnost | 1,00 kg |
| Hrubá hmotnost | 1,5 |
| Délka vlákna | 396 m |
| Hustota | 1,05 g/cm3 |
| Flexural strength | 76 MPa |
| Flexural modulus | 2200 MPa |
| Impact strength (Charpy) | 21 KJ/m2 |
| Molding shrinkage | 0.3 – 0.7 % |
| Mez v kluzu (JIS K 7113) | 47 MPa |
| Prodloužení (JIS K 7113) | 30 % |
| Průměr cívky | 200 mm |
| Hloubka cívky | 72 mm |
| Průměr náboje | 102 mm |
| Průměr otvoru náboje | 51 mm |
| Doporučené Nastavení Tiskárny | Teplota vytlačování: 250±10 °C Teplota podložky: 90 °C Rychlost tisku: 30 mm/s |










