🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- VERBATIM 3D Printer Filament PLA 1.75mm, 335m, 1kg red (OLD PN 55270)
VERBATIM 3D Printer Filament PLA 1.75mm, 335m, 1kg red (OLD PN 55270)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
VERBATIM 3D Printer Filament PLA 1.75mm, 335m, 1kg red (OLD PN 55270)Skladem 5 ks575 Kč/ ks475 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Diameter accuracy | 2.90 mm ± 0.03 mm 1.75 mm ± 0.02 mm |
| Extrusion temperature | 200 - 220 °C |
| Material Net Weight | 1.00 kg |
| Color | red |
| Filament Length | 119 m (for 2.85 thickness), 334 m (for 1.75mm thickness) |
| Density | 1.24 g/cm3 |
| Tensile Strength | 15-21 kpsi |
| Tensile Modulus | 500 - 550 kpsi |
| Melting Point | 155 - 170 °C |










