🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Kabely a redukce (kromě LAN)
- VERBATIM Adapter HUB USB-C to HDMI, 1.5 cable
VERBATIM Adapter HUB USB-C to HDMI, 1.5 cable
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
VERBATIM Adapter HUB USB-C to HDMI, 1.5 cableSkladem 11 ks562 Kč/ ks464 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Adaptér USB-C na HDMI 4K s 1.5 m kábel
- Adaptér USB-C na HDMI umožňuje bezproblémové pripojenie akéhokoľvek kompatibilného zariadenia USB-C k projektoru, televízoru alebo monitoru.
- 1.5 m kábel.
- Rozhranie HDMI podporuje rozlíšenie až do 4K* - výstup videa z počítača na monitor s rozlíšením 4K.
- Vďaka elegantnému a kompaktnému dizajnu je toto zariadenie veľmi prenosné a ideálne na použitie na cestách. Štýlový povrch z brúseného kovu.
*Port HDMI vyžaduje priame pripojenie HDMI k HDMI.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| PN | 49144 |
| Farba | šedá |
| Hmotnosť výrobku | 63 g |
| Rozmery výrobku (D x Š x H) | 55 x 24 x 10 mm |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Hmotnosť balenia | 107 g |
| Rozmery balenia (V x Š x H) | 233 x 100 x 30 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Rozhranie | USB-C (USB 3.1 GEN 1) A HDMI |
| Operačný systém | Windows 10, 8, 7, Mac OS 9.X a vyššie, Linux 2.4.X |
| Pracovná teplota | 5 - 40°C |
| Teplota skladovania | 0 - 60°C |
| Obsah balenia | Adaptér USB-C na HDMI 4K (obsahuje 1.5 m kábel USB-C) |
.
Další návrhy













