🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Kabely a redukce (kromě LAN)
- VERBATIM Adapter HUB USB-C to RJ45
VERBATIM Adapter HUB USB-C to RJ45
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
VERBATIM Adapter HUB USB-C to RJ45Skladem 5 ks391 Kč/ ks323 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Adaptér USB-C na gigabitový Ethernet
- Pripojte sa k akémukoľvek kompatibilnému zariadeniu USB-CTM a súčasne podporujte výstup Gigabit Ethernet.
- Vďaka elegantnému a kompaktnému dizajnu je toto zariadenie veľmi prenosné a ideálne na použitie na cestách. Štýlový povrch z brúseného kovu.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| PN | 49146 |
| Farba | striebro |
| Hmotnosť výrobku | 25 g |
| Rozmery výrobku (D x Š x H) | 55 x 27 x 17 mm |
| Dĺžka kábla | 10 cm |
| Hmotnosť balenia | 43 g |
| Rozmery balenia (V x Š x H) | 124 x 74 x 22 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Rozhranie | USB-C (USB 3.1 GEN 1) a Gigabit Ethernet |
| Operačný systém | Windows 10, 8, 7, Mac OS 9.X a vyššie, Linux 2.4.X |
| Pracovná teplota | 5 - 40°C |
| Teplota skladovania | 0 - 60°C |
| Obsah balenia | Adaptér USB-C na gigabitový Ethernet (obsahuje 10 cm kábel USB-C) |
.
Další návrhy













