🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- VERBATIM Dokovací stanice USB-C 7v1, 1xHDMI, 1xUSB-C, 3xUSB, 1xRJ45, čtečka SD karet, šedá
VERBATIM Dokovací stanice USB-C 7v1, 1xHDMI, 1xUSB-C, 3xUSB, 1xRJ45, čtečka SD karet, šedá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
VERBATIM Dokovací stanice USB-C 7v1, 1xHDMI, 1xUSB-C, 3xUSB, 1xRJ45, čtečka SD karet, šedáSkladem 10 ks1 074 Kč/ ks888 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Multifunkčný rozbočovač USB-C
- Multiportový rozbočovač USB-C - ideálne riešenie na rozšírenie notebooku alebo smartfónu na pracovnú stanicu.
- Umožňuje nabíjanie cez USB-C - jednoducho nabíjajte zariadenie s USB-C a zároveň používajte ostatné porty.
- Až 5 Gb/s* - tri USB 3.0 portov znamená dostatok priestoru pre ďalšie príslušenstvo.
- Rozhranie HDMI podporuje rozlíšenie až do 4K** - výstup videa z počítača na monitor 4K.
- Podporuje Gigabit Ethernet a SD/ microSD.
- Vďaka elegantnému a kompaktnému dizajnu je toto zariadenie veľmi prenosné a ideálne na použitie na cestách. Štýlový povrch z brúseného kovu.
*Na základe výsledkov interného testovania. V závislosti od hostiteľskej jednotky sa výkon môže líšiť.
**Port HDMI vyžaduje priame pripojenie HDMI k HDMI.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| PN | 49142 |
| Farba | šedá |
| Hmotnosť výrobku | 70 g |
| Rozmery výrobku (D x Š x H) | 117.7 x 50 x 15.7 mm |
| Dĺžka kábla | 15 cm |
| Hmotnosť balenia | 103 g |
| Rozmery balenia (V x Š x H) | 186 x 90 x 22 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Rozhranie | USB-C (USB 3.1 GEN 1), 3 x USB 3.0, HDMI, Gigabit Ethernet, SD/microSD |
| Rozsah napätia | 5V-20V |
| Maximálny prúd | 3A |
| Operačný systém | Windows 10, 8, 7, Mac OS 9.X a vyššie, Linux 2.4.X |
| Pracovná teplota | 5 - 40°C |
| Teplota skladovania | 0 - 60°C |
| Obsah balenia | Viacportový rozbočovač USB-C (vrátane 15 cm kábla USB-C) |
.














