🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Optické mechaniky
- VERBATIM externí mechanika Slimline CD/DVD Writer USB - without NERO
VERBATIM externí mechanika Slimline CD/DVD Writer USB - without NERO
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
VERBATIM externí mechanika Slimline CD/DVD Writer USB - without NEROSkladem 99 ks755 Kč/ ks624 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Verbatim Mobile DVD ReWriter USB 2.0 Black (Light verzia) - Externá štíhla CD/DVD napaľovačka - bez NERO
Kompaktná a ľahká tenká mobilná DVD napaľovačka.
Ideálne sa hodí na použitie s notebookom alebo ultrabookom.
Napájanie zabezpečuje port USB - nie je potrebné nosiť objemný napájací adaptér.
Uložiť až 8.5 GB na dvojvrstvovom DVD. Až 4.7 GB na štandardnom DVD.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Hmotnosť výrobku | 350 gramov |
| Rozmery výrobku | 14.2 cm x 13.5 cm x 1.6 cm |
| Hmotnosť balenia | 372 gramov (približne) |
| Rozmery balenia | 17.2 cm x 16.2 cm x 4 cm |
| Kartónové množstvo | Vonkajší zo 4 |
| Rozmery kartónu | 182 mm x 178 mm 180 mm |
| Vrstvy na paletu | 5 |
| Kartóny/vrstva | 24 |
| Jednotky/paleta | 480 |
| Systémové požiadavky | PC: Intel Pentium III / AMD Duron 900 MHz alebo vyšší, dostupný port USB , Windows 7/8/10 MAC: Intel Mac, dostupný port USB, Mac OS X 10.6 alebo vyššia |
| Obsah balenia | DVD Writer/ USB 2.0 Pripojovací kábel / Príručka na CD / Stručná inštalačná príručka |
| Záruka | 2-ročná obmedzená záruka |
.
Další návrhy








