🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Pevné disky
- VERBATIM externí SSD 2TB Pocket SSD, USB-C, Bílá
VERBATIM externí SSD 2TB Pocket SSD, USB-C, Bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
VERBATIM externí SSD 2TB Pocket SSD, USB-C, BíláSkladem 6 ks7 741 Kč/ ks6 398 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
VERBATIM Pocket SSD 2TB
Pocket SSD od společnosti Verbatim je navržen pro maximální přenositelnost, je ultralehký (58 gramů) a má délku necelých 97 mm, takže se vejde do zadní kapsy.
Je kompatibilní s operačními systémy PC i Mac a disponuje rozhraním USB 3.2 Gen 2 pro superrychlý přenos dat rychlostí až 10 Gb/s. SSD zvládá rychle přenášet velké objemy dat, což je ideální pro editaci videa ve vysokém rozlišení, správu velkých objemů dat nebo maximalizaci herního výkonu. Pocket SSD je dodáván s kabelem USB-C na USB-C v praktickém držáku kabelů, který zajišťuje plynulé připojení v balení vhodném na cesty.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Formát disku | M.2 |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 2TB |
| Sekvenční rychlost čtení/zápisu | až 1000 / 1000 MB/s |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 96.10 x 45.12 x 10 mm |
| Rozměry pouzdra | 97 x 48 x 10 mm |
| Váha | 58g |
| Hmotnost pouzdra | 80g |
Co je v krabici
2 gumové pouzdra 1 x bílé, 1 x světle modré
Látkové pouzdro
Software Nero Backup (není kompatibilní s Mac OS)
Kabel USB-C na USB-C
Další návrhy












