🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Chytrá elektronika
- Elektronika pro domácnost
- VERBATIM MYF-01 Bluetooth My Finder Bluetooth Tracker 1 pack černá
VERBATIM MYF-01 Bluetooth My Finder Bluetooth Tracker 1 pack černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
VERBATIM MYF-01 Bluetooth My Finder Bluetooth Tracker 1 pack černáSkladem 8 ks321 Kč/ ks265 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Verbatim My Finder hledáček
Verbatim's My Finder je sledovací zařízení, které funguje výhradně s aplikací Apple Find My App. Jednoduše připojte My Finder k jakékoli položce, kterou potřebujete sledovat, a můžete ji najít pomocí aplikace Find My App na vašem iPhonu, iPadu a MacBooku.
Ztracené klíče, tašky a další cennosti jsou s Bluetooth trackerem Verbatim My Finder minulostí. Jednoduše připojte univerzální štítek k položce, kterou chcete sledovat, a pomocí aplikace Apple Find My ji vyhledejte, když chybí.
Ve ztraceném režimu aplikace můžete zadat své kontaktní údaje v případě, že vaši chybějící položku najde někdo jiný v Apple Find My.
1ks v Balení

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Materiál | ABS+PC |
| Konektivita | Bluetooth 5.2 32bitový procesor |
| Alarm | Vestavěný bzučák (asi 60 dB na 25 cm) |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen1 |
| Baterie | CR2032, uživatelsky vyměnitelná |
| Odolnost | IP66 |
| Funguje s | Apple Find My |
| Kompatibilní s | Apple iPhone, iPad, MacBook |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 44 x 43 x 11mm |
| Váha | 13 g |
Další návrhy









