🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

VERBATIM sluchátka TruSound ANC, Bezdrátová, BT, šedá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
VERBATIM sluchátka TruSound ANC, Bezdrátová, BT, šedáSkladem 10 ks941 Kč/ ks778 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Verbatim TruSound ANC
Tyto bezdrátové sluchátka s náhlavní páskou, vybavené technologií Bluetooth 5.4, nabízejí stabilní připojení a efektivní využití energie. S výdrží až 28 hodin přehrávání jsou ideální pro dojíždění, práci nebo cestování. Vestavěný mikrofon zajišťuje čistý záznam hlasu při hovorech a virtuálních schůzkách. Nabíjení přes USB-C umožňuje pohodlné doplňování energie, zatímco lehká konstrukce o hmotnosti 46,5 g nabízí pohodlí bez kompromisů v odolnosti. Navíc jsou vybaveny funkcí aktivního potlačení hluku (ANC), což je technologie, která pomocí mikrofonů a zpracování zvuku omezuje nežádoucí okolní hluk.

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Konektivita | Bluetooth |
| Délka kabelu | 20 cm |
| Audio | |
| Reprodukce zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Impedance | 32 Ohm +/- 15% |
| Citlivost | 124 dB +/- 3 |
| Mikrofon | |
| Vzor sběru | Všesměrový |
| Velikost a váha | |
| Velikost | 460 x 130 x 15,2 mm |
| Váha | 46,5 g |
Co je v krabici
Sluchátka Verbatim TruSound Neckband s ANC
Nabíjecí kabel USB-A na USB-C
3 páry špuntů do uší (S, M, L)
Stručný návod k obsluze












