🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Pevné disky
- VERBATIM SSD Vi7000G Internal PCIe NVMe M.2 SSD 1TB , W 5500/ R 7400MB/s
VERBATIM SSD Vi7000G Internal PCIe NVMe M.2 SSD 1TB , W 5500/ R 7400MB/s
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
VERBATIM SSD Vi7000G Internal PCIe NVMe M.2 SSD 1TB , W 5500/ R 7400MB/sSkladem 10 ks7 442 Kč/ ks6 150 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
VERBATIM SSD Vi7000G Internal PCIe NVMe M.2 1TB
Specifikace
| Technical Specifications | |
|---|---|
| Form Factor | M.2 2280 M Key |
| Interface | PCIe 4.0 x4 NVMe |
| Capacity | 1 TB |
| MTBF | >1 000 000 hours |
| Sequential read | 7400 MB/s |
| Sequential write | 5500 MB/s |
| IOPS read | 600k |
| IOPS write | 800k |
| Endurance | 500 TB |
| Heat sink | Yes |
| DRAM Buffer | Yes |
| Storage temperature | -45°C~95°C |
| Operating temperature | 0°C~70°C |
| Size | 80 x 23 x 9.8 mm |
| Weight | 38.5 g |
Další návrhy











