🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- AKASA chladič CPU, pro AMD, 12cm fan
AKASA chladič CPU, pro AMD, 12cm fan
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
AKASA chladič CPU, pro AMD, 12cm fanSkladem 15 ks155 Kč/ ks128 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Výkonný chladič AMD Sunflower so 120 mm ventilátorom
Nízka hlučnosť, vysoko výkonný chladič CPU s dizajnom slnečnicového rebrovania a ventilátorom PWM s priemerom 120 mm. Navrhnuté pre procesory AMD Ryzen™ s TDP do 95 W.
- Výška chladiča iba 63 mm
- Podporuje procesory Ryzen™ s TDP do 95 W
- Inteligentný PWM a tichý 120mm ventilátor
- Vysoký prietok vzduchu
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| typ zásuvky | AM4 / AM31 |
| Rozmer | 120 x 120 x 63 mm |
| materiál chladiča | Hliník |
| hmotnosť | 340 g |
| rozmer ventilátora | 120 x 120 x 25 mm |
| Menovitý výkon | Ventilátor : DC 12V / 0.2A |
| rýchlosť ventilátora | 500 - 1800 OTÁČOK ZA MINÚTU |
| Prúdenie vzduchu | 51.3 CFM |
| Hladina hluku | 32.5 dB(A) |
| ložisko | HD ložisko |
| Konektor | Ventilátor: 4-pinový PWM |
| kód produktu | AK-CC1108HP01 |
.
Další návrhy










