🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- AKASA ventilátor AK-189BK-2B, 25x25x10mm, 2 pins, 2x kuličkové ložisko
AKASA ventilátor AK-189BK-2B, 25x25x10mm, 2 pins, 2x kuličkové ložisko
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
AKASA ventilátor AK-189BK-2B, 25x25x10mm, 2 pins, 2x kuličkové ložiskoSkladem 3 ks114 Kč/ ks94 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
2.5 cm čierny ventilátor
Mini axiálny ventilátor DC s 2-pinovým konektorom pre 2.používajú sa 54 mm dvojité guľôčkové ložiská s dlhou životnosťou.
- 2-pinový konektor pre 2.54 mm záhlavie PCB
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Aplikácia | Ventilátor PC skrine alebo chladiča |
| Rozmer | 25 x 25 x 10 mm |
| rýchlosť ventilátora | 10000 OTÁČOK ZA MINÚTU |
| prúdenie vzduchu | 2.5 CFM (4.2 m3/h) |
| tlak vzduchu vo ventilátore | 24.76 mm H20 |
| hladina hluku | 24.76 dB(A) |
| menovité napätie | 12V DC |
| typ ložiska | dve lopty |
| očakávaná životnosť ventilátora | 50 000 hodín |
| konektor | 2-pinový konektor pre 2.54 Hlavička PCB |
| kód produktu | aK-189BK-2B |
.
Další návrhy











