🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Síťové prvky
- PDU, ATS, KVM switche
- APC Rack PDU, Basic, 0U/1U, 120-240V/15A, 220-240V/10A, (8) C13, IEC-320 C14
APC Rack PDU, Basic, 0U/1U, 120-240V/15A, 220-240V/10A, (8) C13, IEC-320 C14
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
APC Rack PDU, Basic, 0U/1U, 120-240V/15A, 220-240V/10A, (8) C13, IEC-320 C14Skladem 4 ks2 003 Kč/ ks1 655 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Model | AP6015A |
| Funkce | Basic |
| Fáze (Vstup/výstup) | 1:1 |
| Vstup | |
| Maximální vstupní proud | 15 A |
| Jmenovité vstupní napětí | 100V , 120V , 200V , 208V , 230V , 240V |
| Vstupní kmitočet | 50/60 Hz |
| Typ vstupu | IEC-320 C14 |
| Délka napájecího kabelu | - |
| Výstup | |
| Jmenovité výstupní napětí | 100V , 120V , 200V , 208V , 230V , 240V |
| Výstupní kmitočet | 50/60 Hz |
| Počet výstupů | 8 |
| Typ výstupů | IEC-320 C13 (8) |
| Ochrana proti přetížení | Ne |
| Správa a komunikace | |
| Ovládací SW | Ne |
| LCD informační displej | Ne |
| Porty | |
| MNGMT karta | Ne |
| Připojovací porty | Ne |
| Podporované protokoly | Ne |
| Hlavicka pro parametr | |
| Rozměry (V x Š X H) (mm) | 240 x 44 x 93 |
| Hmotnost (kg) | 0,91 |
| Výška v racku (U) | 1 |
| Hlavicka pro parametr | |
| Stránka produktu | Zde |
| Uživatelský manuál | Zde |
| Záruka | 2 roky |
| Dodávka obsahuje | PDU, Manuál, Montážní HW a konzole pro umístění do racku. |
Další návrhy









