🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ARCTIC ventilátor P12 120mm, 3-pin, 12V
ARCTIC ventilátor P12 120mm, 3-pin, 12V
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ARCTIC ventilátor P12 120mm, 3-pin, 12VSkladem 75 ks119 Kč/ ks98 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
P12
Pri vývoji nového modelu P12 sa kládol osobitný dôraz na sústredený prúd vzduchu, a tým aj na vysoký statický tlak
. Ventilátor zaručuje mimoriadne účinné chladenie aj pri zvýšenom odpore vzduchu.
Preto je P12 obzvlášť vhodný na použitie na chladičoch a radiátoroch
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| performace | |
| rýchlosť ventilátora | 1800 OTÁČOK ZA MINÚTU |
| Prúdenie vzduchu | 56.3 CFM/95.7 m3/h |
| Statický tlak | 2,20 (mm/H2O) |
| Úroveň hluku | 0.3 Sone |
| ventilátor | |
| rám ventilátora | Štandard |
| Typ ovládania | Pevná rýchlosť |
| Konektor | 3-kolíkový konektor |
| Ložisko ventilátora | Fluidné dynamické ložisko |
| elektrické charakteristiky | |
| Typické napätie | 12 V DC |
| Počiatočné napätie | 2.8 V |
| Aktuálne | 0.20 A |
| Dĺžka kábla | 400 mm |
| veľkosť a hmotnosť | |
| rozmery (D x Š x V) | 120 x 120 x 25 mm |
| Hmotnosť | 139 g |
| balenie | |
| Rozmery (D x Š x V) | 27 x 123 x 123 mm |
| Hmotnosť | 0.17 kg |
.
Další návrhy












