🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ARCTIC ventilátor P12 120mm, value pack (5ks), černá
ARCTIC ventilátor P12 120mm, value pack (5ks), černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ARCTIC ventilátor P12 120mm, value pack (5ks), černáSkladem 16 ks526 Kč/ ks434 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
P12
Ventilátor P12 má úplne prepracované lopatky a je optimalizovaný pre vysoký statický tlak. Preto je P12 obzvlášť účinný pri použití na chladičoch a pri vyššom odpore vzduchu.
- Optimalizované pre statický tlak
- Ideálna voľba na chladiče, radiátory a (čiastočne) zakryté vetracie otvory skrine
- Možnosť konfigurácie tlakom alebo ťahom
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Výkon | |
| Rýchlosť ventilátora | 1800 otáčok za minútu |
| Prúdenie vzduchu | 56.3 CFM/95.7 m3/h |
| Statický tlak | 2.20 (mm/H2O) |
| Úroveň hluku | 0.3 Sone |
| Ventilátor | |
| Rám ventilátora | Štandard |
| Typ ovládania | Pevná rýchlosť |
| Konektor | 3-kolíkový konektor |
| Ložisko ventilátora | Fluidné dynamické ložisko |
| Elektrické charakteristiky | |
| Typické napätie | 12 V DC |
| Počiatočné napätie | 2.8 V |
| Aktuálne | 0.20 A |
| Dĺžka kábla | 400 mm |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Dĺžka | 120 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hmotnosť | 139 g |
.
Další návrhy










