🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ARCTIC ventilátor P12 Silent, 120mm, 3-pin, 12V
ARCTIC ventilátor P12 Silent, 120mm, 3-pin, 12V
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ARCTIC ventilátor P12 Silent, 120mm, 3-pin, 12VSkladem 37 ks138 Kč/ ks114 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
P12 Tichý
Extra tichý 120 mm ventilátor s optimalizovaným tlakom
- OPTIMALIZOVANÉ PRE STATICKÝ TLAK - Pri vývoji nového modelu P12 Silent sa kládol osobitný dôraz na sústredený prúd vzduchu, a tým na vysoký statický tlak. Ventilátor zaručuje mimoriadne účinné chladenie aj pri zvýšenom odpore vzduchu. Preto je P12 Silent obzvlášť vhodný na použitie na chladičoch a radiátoroch.
- SILNÝ VÝKON CHLADENIA - Mnohé vylepšenia, ako napríklad aktualizovaná technológia motora a novo vyvinutý dizajn ventilátora, výrazne zvýšili výkon ventilátorov P. V interných výkonnostných testoch s hodnotou 28 dB (A) nechali nové ventilátory P za sebou mnohých konkurentov. Viac informácií nájdete v našich často kladených otázkach.
- VYSOKÁ KVALITA LOŽISKA - Vďaka kombinácii zliatiny a maziva vyvinutej v Nemecku sa znižuje trenie v ložisku a dosahuje sa vyššia účinnosť. Výsledkom je nižší vývin tepla a nižšia hlučnosť ložiska, čo znamená, že sa môžete tešiť z dlhšej životnosti ventilátora.
- VIRTUÁLNE TICHÝ MOTOR - Pri nízkych otáčkach ventilátora je motor hlavným zdrojom nežiaduceho hluku. Motor vyvinutý v Nemecku so zdokonaleným ložiskom znižuje trenie a hlučnosť.
- DVOJSMERNÁ INŠTALÁCIA - Vytláčajte teplý vzduch zo skrine. Vháňajte chladný vzduch do skrine
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| performace | |
| rýchlosť ventilátora | 1050 OTÁČOK ZA MINÚTU |
| Prúdenie vzduchu | 24.1 CFM/ 41 m3/h |
| Statický tlak | 0.50 mm H2O |
| Úroveň hluku | 0.08 Sone |
| prevádzková teplota okolia | 0 - 40 °C |
| záruka | 6 rokov |
| ventilátor | |
| rám ventilátora | Štandard |
| Typ ovládania | Pevná rýchlosť |
| Konektor | 3-kolíkový konektor |
| Ložisko ventilátora | Fluidné dynamické ložisko |
| elektrické charakteristiky | |
| Typické napätie | 12 V DC |
| Počiatočné napätie | 4.8 V |
| Aktuálne | 0.09 A / 12 V |
| Dĺžka kábla | 400 mm |
| veľkosť a hmotnosť | |
| rozmery (D x Š x V) | 120 x 120 x 25 mm |
| Hmotnosť | 139 g |
.
Další návrhy













