🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- ASUS myš ROG Keris II Origin, bezdrátová herní myš, bílá
ASUS myš ROG Keris II Origin, bezdrátová herní myš, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS myš ROG Keris II Origin, bezdrátová herní myš, bíláSkladem 6 ks3 871 Kč/ ks3 199 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG Keris II Origin
ROG Keris II Origin je 65gramová ergonomická herní myš s tvarem testovaným profesionálními hráči FPS. Myš je vybavena živým třízónovým osvětlením RGB a optickým senzorem ROG AimPoint Pro s rozlišením 42 000 dpi, spínači ROG Micro Switches II a bezdrátovou technologií ROG SpeedNova. Keris II Origin je také kompatibilní s ROG Polling Rate Booster, který podporuje bezdrátovou frekvenci dotazování 8000 Hz.
- Ergonomický design o hmotnosti 65 gramů: Prověřený tvar vytvořený tak, aby vyhovoval většině stylů úchopu
- Bezvadný styl: ROG Push-Fit Switch Socket II: Exkluzivní design spínačů pro rychlou a snadnou výměnu a přizpůsobení
- ROG Micro Switch II: Jasné klikání s výjimečnou životností 100 milionů kliknutí
- Optický senzor ROG AimPoint Pro: Optický snímač s rozlišením 42 000 dpi pro maximální přesnost, navíc s technologií track-on-glass
- Ultrarychlý bezdrátový výkon: Všestranné možnosti připojení: 2,4GHz bezdrátové RF, Bluetooth a kabelové USB; přibalený přijímač ROG Omni podporuje bezdrátové připojení více zařízení pomocí jediného přijímače
- ROG Paracord a 100% PTFE nožičky myši: Kvalitní materiály usnadňují plynulé a rychlé pohyby
- Ovládání na palubě: Často používaná nastavení myši lze upravit přímo stisknutím různých kombinací tlačítek myši
- K dispozici v černé nebo měsíčně bílé barvě.

Specifikace
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Software | Armoury Crate |
| Nastavitelné DPI | Ano |
| Senzor | |
| DPI | Až 42000 |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 6 |
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
| Podsvícení | |
| Podsvícení myši | ARGB, AURA SYNC |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové/Drátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze USB | 2.0 |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows 10, Windows 11 |
| Velikost a Váha | |
| Velikost myši | 121 x 67 x 42 mm |
| Váha myši | 65 g |
Další návrhy













