🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- ASUS myš ROG STRIX IMPACT III, černá
ASUS myš ROG STRIX IMPACT III, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS myš ROG STRIX IMPACT III, černáSkladem 32 ks1 291 Kč/ ks1 067 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS myš ROG STRIX IMPACT III, černá
ROG Strix Impact III is a lightweight, ambidextrous form factor, 59-gram wired RGB gaming mouse, suitable for FPS gameplay, featuring a 12,000-dpi optical sensor, near-zero click latency, swappable mouse switch sockets, ROG Micro Mouse Switches, ROG Paracord, 100% PTFE mouse feet, and a durable design.
Specifikace
| Technical Specification | |
|---|---|
| Connectivity | USB 2.0 (TypeC to TypeA) |
| Sensor | 3311 |
| Resolution | 12000 dpi |
| USB Report rate | 1000 Hz |
| Exterior | |
| L/R Switch Type | 70M ROG Micro Switches |
| Button | 5 programmable buttons+1 DPI button |
| AURA Sync | Yes |
| --- | |
| Cable | ROG Paracord |
| Operating system | Windows 10 |
| Windows 11 | |
| Software | Armoury Crate |
| Size and Weight | |
| Size | 126 x 62 x 39 mm |
| Weight | 59 g |
Další návrhy














