🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

ASUS sluchátka ROG DELTA S CORE, Gaming Headset
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS sluchátka ROG DELTA S CORE, Gaming HeadsetSkladem 38 ks2 340 Kč/ ks1 934 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG Delta S Core
ROG Delta S Core je nejlehčí herní headset řady Delta, který váží pouhých 270 gramů. Model Delta S Core je uzpůsoben pro bezkonkurenční pohodlí a výkon. Je vybaven ergonomickými náušníky ve tvaru písmene D, exkluzivními 50mm měniči ASUS Essence a virtuálním 7.1 prostorovým zvukem, navíc s mikrofonem s certifikací Discord a TeamSpeak pro dokonalé vtažení do hry.

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Drátové |
| Typ konektoru | 3,5mm |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Audio | |
| Reprodukce zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenční odezva | 20 - 40 000 Hz |
| Impedance | 32 Ohm |
| Mikrofon | |
| Vzor sběru | Všesměrový |
| Mikrofon s frekvenční odezvou | 100 - 10000 Hz |
| Citlivost | -40 dB |
| Velikost a váha | |
| Váha | 270 g |














