🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

ASUS sluchátka ROG Pelta, Bezdrátové BT a RF 2.4GHz, ARGB, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS sluchátka ROG Pelta, Bezdrátové BT a RF 2.4GHz, ARGB, bíláSkladem 48 ks3 855 Kč/ ks3 186 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG Pelta

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Bezdrátové RF 2.4GHz Bluetooth Drátové USB-C |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Baterie | 900 mAh |
| Osvětlení | RGB |
| Audio | |
| Kanály | Stereo |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedance | 32 Ohm |
| Velikost měničů | 50 mm |
| Mikrofon | |
| Vzor sběru | Všesměrový |
| Mikrofon s frekvenční odezvou | 100 Hz - 10 kHz |
| Citlivost mikrofonu | -40dB |
| Potlačení ozvěny | Ne |
| Velikost a váha | |
| Váha | 309 g |














