🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

ASUS sluchátka TUF Gaming H1 GEN II, Drátový Herní Headset, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS sluchátka TUF Gaming H1 GEN II, Drátový Herní Headset, černáSkladem 34 ks1 544 Kč/ ks1 276 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS TUF Gaming H1 Gen II
Drátová herní náhlavní souprava s 40mm měniči ASUS Essence, virtuální 7.1 prostorový zvuk, mikrofon s certifikací TeamSpeak, lehká 297gramová konstrukce, odolné náušníky a podsvícení symbolického loga TUF
- 40mm ovladače ASUS Essence a virtuální 7.1 prostorový zvuk pro pohlcující zvuk ve hře
- Jednosměrný mikrofon s certifikací TeamSpeak pro jasnou komunikaci ve hře
- Lehký 297gramový design s kovovým odpruženým hlavovým mostem pro pohodlné hraní
- Odolné náušníky lze snadno sundat a jsou odolné vůči alkoholu a kyselině chlorné pro snadné každodenní čištění
- Symbolické osvětlení loga TUF dodává osobitý styl každému hernímu nastavení
- Připojení USB Type-A pro kompatibilitu s PC a PlayStation 5
- In-line ovládání hlasitosti, ztlumení mikrofonu, virtuálního 7.1 prostorového zvuku a zapnutí/vypnutí osvětlení

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Drátové USB-C |
| Délka kabelu | 200 cm |
| Osvětlení | Jednobarevné |
| Audio | |
| Kanály | Virtuální 7.1 |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedance | 32 Ohm |
| Velikost měničů | 40 mm |
| Mikrofon | |
| Vzor sběru | Všesměrový |
| Mikrofon s frekvenční odezvou | 100 Hz - 10 KHz |
| Citlivost mikrofonu | -24 dB |
| Potlačení ozvěny | Ne |
| Váha | |
| Váha | 297 g |














