🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

ASUS sluchátka TUF Gaming H3 Gun Metal, Gaming Headset, černo-šedá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS sluchátka TUF Gaming H3 Gun Metal, Gaming Headset, černo-šedáSkladem 99 ks1 288 Kč/ ks1 065 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TUF Gaming H3 Gun Metal
TUF Gaming H3 gaming headset for PC, PS5, Xbox One and Nintendo Switch, featuring 7.1 surround sound, deep bass, lightweight design, fast-cooling ear cushions
- 50 mm ASUS Essence drivers and exclusive airtight chamber technology deliver an immersive audio experience
- Virtual 7.1 surround sound supported by Windows Sonic
- Tough, stainless-steel headband and yoke provide improved stability and durability
- Lightweight design ensures comfort while gaming
- Cross-platform support for PC, Mac, PS5, Nintendo Switch, Xbox One and mobile phones
- Analog microphone provides clear in-game communication
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Product Type | 3.5 mm headset |
| Usage Scenario | Gaming |
| Interface | Wired |
| Connector | 3.5 mm |
| Support Platform | - PC - MAC - PS4 - PS5 - Nintendo Switch - Xbox Series S - Xbox one |
| Driver Material | Neodymium magnet |
| Driver Size | 50mm |
| Headphones Impedance | 32 Ohm |
| Headphones Frequency Response | 20 ~ 20000 Hz |
| Microphone Pick-up Pattern | Unidirectional |
| Microphone Sensitivity | -40 dB |
| Microphone Frequency Response | 50 ~ 10000 Hz |
| AI Noise Cancelling Microphone | No |
| Active Noise Cancellation | No |
| Channel | Stereo |
| Aura Sync | No |
| Foldablility | No |
| Weight | 294g |
| Carry bag/box | No |
| Extra ear-cushion | No |
| Color | Gun Metal |
| Accessories | - Quick start guide - Audio/mic splitter cable |














