🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Grafické karty
- ASUS VGA AMD Radeon RX 9060 XT DUAL 16GB, RX 9060 XT, 16GB GDDR6, 2xDP, 1xHDMI
ASUS VGA AMD Radeon RX 9060 XT DUAL 16GB, RX 9060 XT, 16GB GDDR6, 2xDP, 1xHDMI
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS VGA AMD Radeon RX 9060 XT DUAL 16GB, RX 9060 XT, 16GB GDDR6, 2xDP, 1xHDMISkladem 81 ks12 915 Kč/ ks10 673 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS Dual RX 9060 XT 16GB
ASUS Dual Radeon RX 9060 XT kombinuje vysoký tepelný výkon s širokou kompatibilitou. Pokročilá řešení chlazení z vlajkových grafických karet - včetně dvou ventilátorů Axial-tech pro optimalizaci proudění vzduchu k chladiči. Navrženo v kompaktním provedení s 2,5 sloty, které poskytuje více výkonu na menším prostoru. Díky těmto vylepšením je ASUS Dual ideální volbou pro hráče, kteří chtějí těžký grafický výkon v kompaktní sestavě.

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | AMD Radeon RX 9060 XT |
| Takt jádra | OC mode (GPU Tweak III): Až 3250 MHz (Boost Clock) / Až 2640 MHz (Game Clock) Default mode: Až 3230 MHz (Boost Clock) / Až 2620 MHz (Game Clock) |
| Stream procesorů | 2048 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 20 Gbps |
| Kapacita paměti | 16 GB |
| Typ paměti | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 128-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 3 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 1x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 202 x 120 x 49 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 550 W |
| Slot | 2.5 Slot |
| Napájecí konektory | 1x 8-pin |
Další návrhy














