🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Grafické karty
- ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5080 ProArt 16GB OC, RTX 5080, 16B DDR7, 2xDP, 1xHDMI, 1xUSB-C
ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5080 ProArt 16GB OC, RTX 5080, 16B DDR7, 2xDP, 1xHDMI, 1xUSB-C
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS VGA NVIDIA GeForce RTX 5080 ProArt 16GB OC, RTX 5080, 16B DDR7, 2xDP, 1xHDMI, 1xUSB-CSkladem 29 ks42 478 Kč/ ks35 105 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ProArt GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC
ProArt GeForce RTX 5080 kombinuje kompaktní 2,5slotový design s výkonným chlazením – třemi ventilátory Axial-tech, odpařovací komorou (vapor chamber) a teplovodivou podložkou GPU s fázovou přeměnou. Díky tomu přináší výkon řady GeForce RTX 50 jak do velkých towerů, tak do prostorově úsporných SFF sestav. Port USB-C zvyšuje všestrannost pro kreativní pracovní postupy, zatímco laminátové obložení s dřevěným vzorem a decentně podsvícené logo Aura dodávají kartě vytříbenou estetiku.

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | GeForce RTX |
| Takt jádra | OC mode: 2730 MHz Default mode: 2700 MHz |
| CUDA jader | 10752 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 30 Gbps |
| Kapacita paměti | 16 GB |
| Typ paměti | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 256-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 2x |
| HDMI | 1x |
| USB-C | 1x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 304 x 126 x 50 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 850 W |
| Slot | 2.5 Slot |
| Typ podsvícení | |
| Napájecí konektory | 1x 16-pin |
Další návrhy













