🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ASUS vodní chladič CPU AIO PRIME LC 360 ARGB, 3x120mm, AM5, LGA1851, Bílá
ASUS vodní chladič CPU AIO PRIME LC 360 ARGB, 3x120mm, AM5, LGA1851, Bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS vodní chladič CPU AIO PRIME LC 360 ARGB, 3x120mm, AM5, LGA1851, BíláSkladem 47 ks2 868 Kč/ ks2 371 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS Prime LC 360 ARGB White
All-in-one vodní chladič procesoru Prime LC ARGB White Edition s velkou kontaktní plochou a žebrovanými kanály, vodním blokem s možností volby nekonečných zrcadlových čoček, integrovanými ventilátory ARGB a osvětlením Aura.
- Speciálně navržená kontaktní plocha procesoru zajišťuje vysoký výkon při odvodu tepla.
- Futuristický vzhled s přizpůsobitelnými nekonečnými zrcadlovými čočkami.
- Vysoce výkonné integrované ventilátory ARGB.
- Navrženo tak, aby dokonale doplňovalo vzhled základní desky Prime.
- Zesílené potrubí s opláštěním pro vyšší odolnost.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 65 x 60,5 x 68,5 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 397 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 600 - 2200 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.2 mm H20 |
| Proud vzduchu | 75.7 CFM |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvícení | ARGB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
| AMD | AM5, AM4 |
Další návrhy













