🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ASUS vodní chladič CPU AIO PRIME LC 360 ARGB LCD, 3x120mm, AM5, LGA1851, Černá
ASUS vodní chladič CPU AIO PRIME LC 360 ARGB LCD, 3x120mm, AM5, LGA1851, Černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS vodní chladič CPU AIO PRIME LC 360 ARGB LCD, 3x120mm, AM5, LGA1851, ČernáSkladem 30 ks3 658 Kč/ ks3 023 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS Prime LC 360 ARGB LCD
All-in-one vodní chladič procesoru ASUS Prime LC ARGB LCD s ostrým displejem zobrazujícím informace o procesoru a grafické kartě s různým pozadím, vysoce výkonným čerpadlem Asetek vybaveným robustním motorem a ventilátory s možností řetězení.
- LCD displej pro monitorování systému procesoru a grafické karty v reálném čase.
- Vysoce výkonné čerpadlo Asetek vybavené robustním motorem, který poskytuje spolehlivý chladicí výkon.
- Ventilátory s možností řetězení pro statický tlak a proudění vzduchu
- Navrženo tak, aby dokonale doplňovalo estetiku základní desky Prime
- Zesílené potrubí s opláštěním pro zvýšenou odolnost

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 91.4 x 91.4 x 62.3 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr chladiče | 394 x 120 x 27 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 800 - 2500 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 5.48 mmH2O |
| Proud vzduchu | 77.22 CFM |
| Hluk | 36.5 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvícení | ARGB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
| AMD | AM5,AM4 |
Další návrhy













