🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ASUS vodní chladič CPU AIO ROG RYUJIN III 360 ARGB EXTREME, 3x120mm, AM5, LGA1851
ASUS vodní chladič CPU AIO ROG RYUJIN III 360 ARGB EXTREME, 3x120mm, AM5, LGA1851
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS vodní chladič CPU AIO ROG RYUJIN III 360 ARGB EXTREME, 3x120mm, AM5, LGA1851Skladem 4 ks9 600 Kč/ ks7 934 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG Ryujin III 360 ARGB Extreme
Zažijte výjimečný výkon s ROG Ryujin III 360 ARGB Extreme, který je vybaven čerpadlem Emma Gen8 V2 od společnosti Asetek a vylepšenými magnetickými ventilátory ROG ARGB pro maximalizaci výkonu procesorů AMD AM5 řady 9000 a Intel Core Ultra. Toto pokročilé chladicí řešení obsahuje vestavěný ventilátor VRM pro stabilní výkon při intenzivních úlohách. S vylepšeným LCD displejem nabízejícím rozlišení 480p a obnovovací frekvenci 60 Hz si vychutnejte plynulejší vizuální zážitek - odemkněte neomezené možnosti s ROG Ryujin III 360 ARGB Extreme.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 89 x 92 x 108 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Rychlost ventilátoru | 5100 RPM +/- 10% |
| LCD Displej | 3.5" LCD |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 400 x 120 x 30 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 0 - 2800 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 5.15 mm H20 |
| Proud vzduchu | 89.73 CFM |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Podsvícení | ARGB |
| Kompatibilita | |
| Intel | AM5, AM4 |
| AMD | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
Další návrhy













