🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ASUS vodní chladič CPU AIO ROG RYUO IV SLC 360 ARGB, 3x120 mm, LGA1851, AM5, černá
ASUS vodní chladič CPU AIO ROG RYUO IV SLC 360 ARGB, 3x120 mm, LGA1851, AM5, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS vodní chladič CPU AIO ROG RYUO IV SLC 360 ARGB, 3x120 mm, LGA1851, AM5, černáSkladem 13 ks9 197 Kč/ ks7 601 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB
ROG Ryuo IV SLC 360 ARGB je vybaven 6,67palcovým displejem AMOLED, který umožňuje intuitivní ovládání prostřednictvím specializovaného softwaru pro plynulé zobrazování 3D videí, vlastního obsahu nebo informací o hardwaru. Inovativní design zakřivené obrazovky překonává hranice mezi virtuálním a reálným světem. Kratší 200mm trubice a posuvný panel LCD také snižují překážky komponent, čímž maximalizují vizuální zážitek. Výkonné čerpadlo a ventilátory ROG ARGB poskytují stabilní chladicí výkon pro procesory, včetně řady AMD Ryzen 9000 a procesorů Intel Core Ultra.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 133 x 105 x 123 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Displej | 6.67" AMOLED |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 394 x 140 x 32 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 200 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 800 - 2650 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 5.45 mm H20 |
| Proud vzduchu | 71.5 CFM |
| Hluk | 39 dB(A) |
| Podsvícení | ARGB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, LGA1700 |
| AMD | AM5, AM4 |
Další návrhy













