🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- ASUS vodní chladič CPU AIO ROG STRIX LC III 360, 3x120mm, LGA1851, AM5
ASUS vodní chladič CPU AIO ROG STRIX LC III 360, 3x120mm, LGA1851, AM5
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS vodní chladič CPU AIO ROG STRIX LC III 360, 3x120mm, LGA1851, AM5Skladem 5 ks4 818 Kč/ ks3 982 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG Strix LC III 360
Kapalný chladič CPU ROG Strix LC III vše v jednom s vodním blokem otočným o 360°, novou pumpou Asetek Gen7 v2, prémiovými ventilátory ROG a více než 10 vlastními světelnými efekty Aura.
- Nový vodní blok s logem ROG otočným o 360° a více než 10 vlastními světelnými efekty Aura
- Nová chladící deska Asetek a čerpadlo gen7 V2 vyzbrojené robustním motorem, který poskytuje maximální chladicí výkon
- Prémiové ventilátory ROG s vysokým průtokem vzduchu, optimalizovanou akustikou a technologií 0dB
- Navrženo tak, aby dokonale doplňovalo estetiku základní desky ROG
- Vyztužené rukávy poskytují zvýšenou odolnost

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 72 x 72 x 61 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 394 x 121 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 800 - 2200 RPM +- 10% |
| Statický tlak | 3.92 mm H20 |
| Proud vzduchu | 70.38 CFM |
| Hluk | 36 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) |
| Speciální funkce | |
| AURA Sync | Ano |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 115x |
| AMD | AM5,AM4 |
Další návrhy













