🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- ASUS zdroj ROG Thor 1200W Platinum III, 135mm, 80Plus Platinum, ATX 3.1
ASUS zdroj ROG Thor 1200W Platinum III, 135mm, 80Plus Platinum, ATX 3.1
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
ASUS zdroj ROG Thor 1200W Platinum III, 135mm, 80Plus Platinum, ATX 3.1Skladem 3 ks10 673 Kč/ ks8 821 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
ASUS ROG THOR 1200W Platinum III
ROG Thor 1200W Platinum III poskytuje maximální výkon a stabilitu, kterou hráči vyžadují. GaN MOSFET nové generace zajišťuje vynikající účinnost a funkce snímání napětí „GPU-First“ je vybavena patentovaným inteligentním stabilizátorem napětí, který zajišťuje špičkový výkon a stabilitu. K dispozici je také režim Turbo pro maximální chlazení při přetaktování nebo jiných náročných úlohách.
ROG Thor 1200W Platinum III je také vybaven charakteristickým OLED displejem Thor, který byl vylepšen pro snadné magnetické připevnění – lze jej vyměnit na kteroukoli stranu jednotky, aby vyhovoval instalaci zdroje s ventilátorem nahoře nebo dole.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 1200 W |
| MTBF hodin | >120,000 hodin |
| Ochranné funkce | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Velikost ventilátoru | 135 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (610mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (1000mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 4x (750mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (750mm) |
| SATA Konektor | 7x / 1x (400mm + 120mm + 120mm + 120mm ) + 1x (400mm + 120mm + 120mm) |
| Molex Konektor | 6x / 2x (400mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.1 |
| 80 PLUS Efficiency | Platinum |
| Modulární kabeláž | Plně |
| Podsvicení | ARGB, AURA SYNC |
Co je v krabici
1x Kabel ARGB (800 mm)
1x Nálepka ROG
6x Svorky na kabely ROG
1x Sada šroubů pro skříň
12x Svorky na kabely
Další návrhy













