🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- Cooler Master chladič Hyper 411 Nano, 92mm, LGA1851, AM5
Cooler Master chladič Hyper 411 Nano, 92mm, LGA1851, AM5
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master chladič Hyper 411 Nano, 92mm, LGA1851, AM5Skladem 93 ks515 Kč/ ks426 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master Hyper 411 Nano
Technologie přímého kontaktu
Celočerný estetický vzhled
Kompatibilita se systémy AMD a Intel
Snadná montáž ventilátoru

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 136 x 102 x 85 mm |
| Počet ventilátorů | 1x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 92 mm |
| Rychlost | 650 - 2500 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.25 mm H20 |
| Proud vzduchu | 45.14 CFM |
| Hluk | 30 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (PWM) |
| MTBF | >160 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / 1150 / 1155 / 1156 |
| AMD | AM5 / AM4 |
Další návrhy











