🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- Cooler Master vodní chladič MasterLiquid 360 ION, 3x120mm, LGA1851, AM5
Cooler Master vodní chladič MasterLiquid 360 ION, 3x120mm, LGA1851, AM5
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master vodní chladič MasterLiquid 360 ION, 3x120mm, LGA1851, AM5Skladem 29 ks5 689 Kč/ ks4 701 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master MasterLiquid 360 ION
My v Cooler Master uvádíme na trh náš první kapalinový chladič LCD displeje s MasterLiquid 360 Ion, naším novým výkonným chladičem. MasterLiquid 360 Ion vám poskytuje úplné přizpůsobení displeje se špičkovými specifikacemi chlazení.
Pumpa má ohromující 2,1palcový LCD displej, který lze přizpůsobit pomocí našeho softwaru MasterCTRL, zatímco naše dvoukomorová pumpa Gen X byla vylepšena pro lepší synergii chlazení. MasterLiquid 360 Ion samozřejmě využívá naši nejlepší řadu ventilátorů, vybavených třemi ventilátory Mobius 120P ARGB pro bezkonkurenční chlazení.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 88.3 x 83.6 x 65.7 mm |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 394 x 119.6 x 27.2 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 0 - 2400 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 3.63 mm H20 |
| Proud vzduchu | 75,2 CFM |
| Hluk | 30 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (LED) |
| Barva LED | ARGB |
| Typ ložiska | Loop dynamic bearing |
| MTBF | >200 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851 / 1700 / 1200 / 1156 / 1155 / 1151 / 1150 |
| AMD | AM5, AM4 |
Další návrhy













