🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- Cooler Master vodní chladič MasterLiquid Atmos II Pixel LED, 3x120mm, LGA1851, AM5, bílá
Cooler Master vodní chladič MasterLiquid Atmos II Pixel LED, 3x120mm, LGA1851, AM5, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master vodní chladič MasterLiquid Atmos II Pixel LED, 3x120mm, LGA1851, AM5, bíláSkladem 1 ks3 747 Kč/ ks3 097 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master MasterLiquid Atmos II Pixel LED
- Pixelový panel pro pokročilou personalizaci
- Ventilátory SickleFlow Edge ARGB
- Pumpa s ultra nízkým profilem
- Rychlá a snadná instalace

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 92,5 x 87 x 39 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Rychlost vestavěného ventilátoru: | 3400 +/- 300 RPM |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 394 x 119,2 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Délka trubky | 400 mm |
| Počet ventilátorů | 3x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 690 - 2500 RPM +/- 15% |
| Statický tlak | 3,61 mm H20 |
| Proud vzduchu | 190 CFM |
| Hluk | 38,5 dB(A) |
| Konektory | 7-Pin PWM + ARGB |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | Loop dynamic bearing |
| MTBF | > 160 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| AMD | AM5, AM4 |
Další návrhy










