🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Chladiče
- Cooler Master vodní chladič MasterLiquid ML240L Core ARGB, LGA1851, AM5
Cooler Master vodní chladič MasterLiquid ML240L Core ARGB, LGA1851, AM5
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master vodní chladič MasterLiquid ML240L Core ARGB, LGA1851, AM5Skladem 75 ks1 472 Kč/ ks1 217 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master MasterLiquid 240L Core ARGB
Společnost Cooler Master navázala na klasickou řadu MasterLiquid L a představuje přepracovanou a vylepšenou verzi MasterLiquid L Core ARGB. S novými designovými prvky, které do této řady přinášejí klasický minimalistický vzhled, představuje MasterLiquid L Core ARGB pokračujícího inovativního ducha společnosti Cooler Master.

Specifikace
| Vodní blok | |
|---|---|
| Rozměr vodního bloku | 81 x 76 x 47 mm |
| Materiál bloku (deska CPU) | Měď |
| Chladič | |
| Rozměr radiátoru | 277 x 120 x 27 mm |
| Materiál radiátoru | Hliník |
| Počet ventilátorů | 2x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 650 - 1750 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 1.86 mm H20 |
| Proud vzduchu | 72 CFM |
| Konektory | 4-pin PWM + 3-pin ARGB |
| Podsvícení | ARGB |
| MTBF | >160 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1156, LGA1155, LGA1151, LGA1150 |
| AMD | AM5, AM4, AM3, AM2, FM2, FM1 |
Další návrhy













