🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- Cooler Master zdroj Elite NEX 600W 230V, 120mm, 80+ White, Mesh (opletené kabely)
Cooler Master zdroj Elite NEX 600W 230V, 120mm, 80+ White, Mesh (opletené kabely)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master zdroj Elite NEX 600W 230V, 120mm, 80+ White, Mesh (opletené kabely)Skladem 99 ks1 004 Kč/ ks829 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master Elite Nex White W600 230V
Cooler Master zdroj Elite NEX 600W 230V, 120mm, 80+ White, Mesh (opletené kabely)
Napájecí jednotka Elite NEX White je spolehlivou volbou pro základní uživatele a systémové integrátory. Tichý 120mm ventilátor, technologie Active PFC a tříletá záruka poskytují zdroj napájení, který je poskytuje funkce, na které se můžete spolehnout. Tato napájecí jednotka má byl navržen s ohledem na spolehlivost. Elite NEX je kompletní řešení, které nabízí výkon a stabilitu za přijatelnou cenu za příznivou cenu.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 600 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP / OPP / SCP / UVP / OTP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 4.5A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (550mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (550mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x / 1x (500mm + 120mm) |
| SATA Konektor | 5x / 1x (400mm + 150mm + 150mm) + 1x (400mm + 150mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (400mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 2.41 |
| 80 PLUS Efficiency | White |
| Modulární kabeláž | Není |
Další návrhy













