🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Zdroje
- Cooler Master zdroj MWE White 550W V2, 120mm, 80+
Cooler Master zdroj MWE White 550W V2, 120mm, 80+
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Cooler Master zdroj MWE White 550W V2, 120mm, 80+Skladem 38 ks1 170 Kč/ ks967 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Cooler Master MWE 550 White V2
- 80 PLUS Standard
- 120mm HDB ventilátor
- Technologie DC-to-DC
- Jedna +12V lišta
- Ploché černé kabely

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 550 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OPP, SCP, UVP, OTP, OVP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 4 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x |
| PCIe 6+2pin Konektor | 2x |
| SATA Konektor | 6x |
| Molex Konektor | 3x |
| --- | |
| ATX12V Verze | v2.52 |
| 80 PLUS Efficiency | White |
| Modulární kabeláž | Není |
Další návrhy












