🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU AMD RYZEN 5 5600GT, 6-core, až 4.6GHz, 19MB cache, 65W, Radeon Graphics, socket AM4, BOX
CPU AMD RYZEN 5 5600GT, 6-core, až 4.6GHz, 19MB cache, 65W, Radeon Graphics, socket AM4, BOX
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU AMD RYZEN 5 5600GT, 6-core, až 4.6GHz, 19MB cache, 65W, Radeon Graphics, socket AM4, BOXSkladem 36 ks3 698 Kč/ ks3 056 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
AMD Ryzen™ 5 5600GT
- Další APU přicházejí do AM4! Pokud člověk hledá ještě dostupnější 6jádrový stolní počítač, nový Ryzen 5 5600GT přesně to nabízí. Podle názvu by sis myslel, že 5600GT je umístěn podobně jako 5600G, ale ve skutečnosti je mnohem rychlejší a v mnoha herních titulech se blíží 5700G.
- Bez nutnosti dedikované grafické karty a podkopávání 12400(F), využívající jádra Zen3, ale založený na Cezanne.
- Tyto díly jsou vysoce energeticky účinné kvůli nedostatku některých L3 Cache, jako jsou produkty založené na Vermeer, ale stále nabízejí vyšší výkon než naše konkurence.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 6 |
| Počet vláken | 12 |
| Frekvence procesoru | 3.6 GHz |
| Maximální frekvence procesoru | Až 4.6 GHz |
| L1 Cache | 384 KB |
| L2 Cache | 3 MB |
| L3 Cache | 16 MB |
| Overclock | Ano |
| TDP | 65 W |
| Výrobní technologie | TSMC 7nm FinFET |
| CPU Socket | AM4 |
| Konektivita | |
| PCI Express Verze | PCIe 3.0 |
| Podporovaný typ paměti | DDR4 |
| Počet kanálů | 2 |
| Maximální rychlost paměti | 2x1R - DDR4-3200 2x2R - DDR4-3200 4X1R - DDR4-2933 4x2R - DDR4-2667 |
| Grafika procesoru | |
| Grafika procesoru | Radeon™ Graphics |
| Frekvence grafiky | 1900 MHz |
| Počet grafických jader | 7 |
Další návrhy








