🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU INTEL Core i3-12100F, 3.30GHz, 12MB L3 LGA1700, TRAY (bez chladiče, bez VGA)
CPU INTEL Core i3-12100F, 3.30GHz, 12MB L3 LGA1700, TRAY (bez chladiče, bez VGA)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU INTEL Core i3-12100F, 3.30GHz, 12MB L3 LGA1700, TRAY (bez chladiče, bez VGA)Skladem 55 ks2 193 Kč/ ks1 813 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Procesor Intel Core™ i3-12100F
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Základné informácie | |
| Kolekcia produktov | procesory Intel Core™ i3 12. generácie |
| Kód Názov | Produkty predtým Alder Lake |
| vertikálny segment | Stolný počítač |
| číslo procesora | i3-12100F |
| Stav | Spustené |
| Dátum spustenia | Q1'22 |
| Litografia | Intel 7 |
| Podmienky používania | PC/Klient/Tablet |
| špecifikácie CPU | |
| Celkový počet jadier | 4 |
| celkový počet vlákien | 8 |
| Maximálna frekvencia turba | 4.30 GHz |
| Výkon - jadro - maximálna frekvencia turba | 4.30 GHz |
| Základná frekvencia výkonného jadra | 3.30 GHz |
| Cache | 12 MB Intel Smart Cache |
| Celková vyrovnávacia pamäť L2 | 5 MB |
| Základný výkon procesora | 58 W |
| Maximálny výkon turba | 89 W |
| špecifikácie pamäte | |
| maximálna veľkosť pamäte (závisí od typu pamäte) | 128 GB |
| Typy pamäte | Až do DDR5 4800 MT/s Až do DDR4 3200 MT/s |
| maximálny počet pamäťových kanálov | 2 |
.
Další návrhy








