🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Procesory
- CPU INTEL Core i5-14400F, až 4.7GHz, 20MB L3, LGA1700, TRAY
CPU INTEL Core i5-14400F, až 4.7GHz, 20MB L3, LGA1700, TRAY
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CPU INTEL Core i5-14400F, až 4.7GHz, 20MB L3, LGA1700, TRAYSkladem 28 ks4 384 Kč/ ks3 623 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Intel CPU i5-14400F TRAY - minimální odběr 14ks (1pack)
Desktopové procesory Intel Core™ i5 (14. generace) s podporou PCIe 5.0 a 4.0, DDR5 a DDR4 jsou optimalizovány pro hráče a produktivitu a pomáhají poskytovat vysoký výkon. Vyžaduje diskrétní grafiku. Kompatibilní se základními deskami založenými na čipové sadě Intel 700 Series a Intel 600 Series. 65W základní výkon procesoru. Intel Laminar RM1 součástí balení.
Stolní procesor Intel Core™ i5-14400F (14. generace), bez procesorové grafiky.

Odkaz na stránky výrobce
Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Počet CPU jader | 10 (6P+4E) |
| Počet vláken | 16 |
| Frekvence procesoru | 3.5 GHz |
| Maximální frekvence procesoru | 4,7 GHz |
| L2 Cache | 9,5 MB |
| L3 Cache | 20 MB |
| Overclock | Ne |
| TDP | 65 W, Turbo: 148 W |
| CPU Socket | LGA1700 |
| Podporované technologie | ISM |
| Konektivita | |
| Podpora Chipsetu | Intel 700 Series Chipset Intel 600 Series Chipset |
| Podporovaný typ paměti | DDR4 3200 DDR5 4800 |
| Počet kanálů | 2 |
| Maximální kapacita paměti | 192GB |
Další návrhy








