🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Komponenty
- Počítačové skříně
- CRONO skříň D183A Midi Tower, bez zdroje, černá
CRONO skříň D183A Midi Tower, bez zdroje, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
CRONO skříň D183A Midi Tower, bez zdroje, černáSkladem 15 ks659 Kč/ ks545 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Crono case D183A

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Midi Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX / Micro-ATX / ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 3x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| PCI slot | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| USB 1.1 | 2x |
| Sloty na ventilátory | |
| Zadní strana | 1x 80mm |
| Boční strana | 2x 120mm |
| Vodní chlazení | |
| Velikost | 120/240 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 160 mm |
| Maximální délka GPU | 320mm |
| Maximální délka zdroje | 150 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 408 x 222 x 450 mm |
| Váha | 3,05 kg |
Další návrhy








