🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Monitory
- DELL LCD AW2726DM - 27"/FQHD/IPS/2560x1440/16:9/240Hz/0.03ms/1500000:1/200 cd/m2/HDMI/DP/VESA/3YNBD (210-BVWB)
DELL LCD AW2726DM - 27"/FQHD/IPS/2560x1440/16:9/240Hz/0.03ms/1500000:1/200 cd/m2/HDMI/DP/VESA/3YNBD (210-BVWB)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
DELL LCD AW2726DM - 27"/FQHD/IPS/2560x1440/16:9/240Hz/0.03ms/1500000:1/200 cd/m2/HDMI/DP/VESA/3YNBD (210-BVWB)Skladem 5 ks9 596 Kč/ ks7 931 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Technické parametre
| Typ zariadenia | |
| Panel Type | IPS |
| Rozlíšenie | 2560 x 1440 FHD |
| Jas | 200 cd/m2 |
| Odozva monitoru | 0.03 ms GTG |
| Speaker | - |
| Pomer strán | 16:9 |
| Uhlopriečka | 27" |
| Pixel Pitch | 0.22920 0.22920 mm |
| Kontrast | 1500 000 :1 |
| Podpora farieb | 1.07 Bilion Colours |
| Podsvietenie | LED edgelight system |
| Position Adjustments | VESA, PIVOT |
Rozmery a váha
| So stojanom | Šírka:609.31cm- Hĺbka: 41.95mm- Výška: od 523.32mm- Váha: 5.9kg |
| Bez stojanu | - |
Konektivita
| 1. |
|
Ostatné
| Cables Included |
|
| Features | |
| Warranty | 3-year extended exchange service and premium panel replacement |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Další návrhy













