🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Monitory
- DELL LCD GAME-AW3425DW - 34"/OLED/3440x1440/21:9/240Hz/0.03ms/1500000:1/250 cd/m2/HDMI/DP/VESA/3YNBD (210-BRTW)
DELL LCD GAME-AW3425DW - 34"/OLED/3440x1440/21:9/240Hz/0.03ms/1500000:1/250 cd/m2/HDMI/DP/VESA/3YNBD (210-BRTW)
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
DELL LCD GAME-AW3425DW - 34"/OLED/3440x1440/21:9/240Hz/0.03ms/1500000:1/250 cd/m2/HDMI/DP/VESA/3YNBD (210-BRTW)Skladem 10 ks18 842 Kč/ ks15 572 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Technické parametre
| Typ zariadenia | |
| Panel Type | Quantum Dot OLED |
| Rozlíšenie | 3440 x 1440 UW-QHD |
| Jas |
|
| Odozva monitoru | 0.03ms GTG |
| Speaker | - |
| Pomer strán | 21:9 |
| Uhlopriečka | 34" |
| Pixel Pitch | 0.2315 mm x 0.2315mm |
| Kontrast | 1,500,000:1 |
| Podpora farieb | 1.07 billion colors |
| Podsvietenie | LED edgelight system |
| Position Adjustments | VESA |
Rozmery a váha
| So stojanom | Šírka:81.41 cm- Hĺbka: 11.13 cm- Výška: od 36.14 cm - Váha:7.99kg |
| Bez stojanu | - |
Konektivita
| 1. | Video port
USB port
|
Ostatné
| Cables Included |
|
| Features | |
| Warranty | 3Y Base Adv Ex |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 2 5750 83 03
DELL ProSupport hotline: +421 2 5750 69 81
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 711
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Další návrhy












