🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

GEMBIRD Sluchátka Viena, TWS, bílá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GEMBIRD Sluchátka Viena, TWS, bíláSkladem 5 ks216 Kč/ ks179 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
GEMBIRD Špunty Vienna, Bluetooth
- Užijte si bezdrátovou mobilitu
- Poslouchejte hudbu a telefonujte handsfree
- Funguje s jakýmkoli notebookem, tabletem nebo chytrým telefonem s podporou BT
- Až 2 hodiny poslechu
- Baterie v úložném pouzdře přidává až 12 hodin poslechu
- Automaticky ztlumí vaši hudbu v případě příchozích hovorů
- LED indikátor stavu
Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | Bluetooth v5.0 |
| Bluetooth frekvence | 2402 - 2480 MHz |
| Podporované kodeky | HSP, HFP, A2DP a AVRCP |
| Frekvence reproduktoru | 20 Hz - 20000 Hz |
| Nabíjení | |
| Nabíjecí konektor | USB-C |
| Baterie | Pouzdro 300 mAh; Uvnitř sluchátek 30 mAh |
| Nabíjecí doba | až 1,5 hodiny |
| Výdrž baterie | 3 hodiny (Sluchátka) + 12 hodin (Pouzdro) |
| Váha | 34 g |












