🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Myši
- GENIUS myš GX GAMING AMMOX X1 600, drátová, 3200 dpi, RGB podsvícení, USB, černá
GENIUS myš GX GAMING AMMOX X1 600, drátová, 3200 dpi, RGB podsvícení, USB, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS myš GX GAMING AMMOX X1 600, drátová, 3200 dpi, RGB podsvícení, USB, černáSkladem 1 ks462 Kč/ ks382 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius GX GAMING AMMOX X-1 600
Herní myš disponující optickým senzorem s nastavitelným rozlišením v rozmezí 400 až 3200 dpi. Ergonomický profilovaný tvar je vhodný pro obě ruce, perfektně padne do dlaně a zajistí skvělý pocit i při dlouhodobém používání. Herní atmosféru navíc doplní RGB podsvícení.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Technologie snímání | optická |
| Rozlišení / citlivost myši | 3200 DPI |
| Počet tlačítek myši | 4 |
| Kolečko myši | ano |
| Provedení myši | symetrické |
| Barva | černá |
| Rozměry | 123 x 73 x 40 mm |
| Délka kabelu | 1.8 m |
| Hmotnost | 127 g |
| Barva podsvícení | RGB |
| Vstupy a výstupy | |
| Bezdrátové připojení | ne |
| Drátové připojení | ano |
| Provedení myši | USB |
| Baterie | |
| Provoz na baterii / akumulátor | ne |
Další návrhy











