🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Reproduktory
- GENIUS repro SP-HF 500B, 2.0, 16W, dřevěné
GENIUS repro SP-HF 500B, 2.0, 16W, dřevěné
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS repro SP-HF 500B, 2.0, 16W, dřevěnéSkladem 3 ks994 Kč/ ks822 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius SP-HF 500B
Sada reproduktorů s 3D prostorovým efektem v konfiguraci 2.0 s celkovým výkonem 16 W.
Vyrobeny jsou ze dřeva pro docílení toho nejlepšího zvuku s plnými basy i zřetelnými výškami.
Připojení k počítači, notebooku či chytrému telefonu lze jednoduše realizovat skrze 3,5 mm konektor.
K dispozici je také sluchátkový výstup a AUX vstup na přední straně. Potěší i ovládání hlasitosti a tónů přímo na reproduktoru.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Výrobce | GENIUS |
| Upřesnění typu | Reproduktory s maximálně 2 satelity |
| Připojení | 1 x 3.5 mm jack, 1 x AUX vstup, 1 x sluchátkový vstup |
| Konfigurace reporoduktorů | 2.0 |
| Výkon reproduktorů celkový (W) | 16 |
| Výkon satelitu (W) | 8 |
| Aktivní reproduktory | ano |
| Citlivost (dB/W) | 75 |
| Frekvenční rozsah | 40 - 20 000 Hz |
| Bluetooth | ne |
| NFC | ne |
| Dálkový ovladač | ne |
| Bezdrátové připojení | ne |
| Drátové připojení | ano |
| Provoz na baterii / akumulátor | ne |
| Délka záruky | 24 měsíců |
| Barva | hnědá |
| Hmotnost | 1.896 kg |
| Rozměry | 207 x 124.5 x 110 mm |
| Materiál | dřevo |
| Přenosné | ne |
| Stolní | ano |
| Miniaturní | ne |
| FM radio | ne |
| Přehrávání z SD | ne |
| Přehrávání z Micro SD | ne |
| Přehrávání z USB | ne |
| Regulace hlasitosti | ano |
Další návrhy










