🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Reproduktory
- GENIUS repro SP-Q160 Iron Grey, 2.0, 6W, USB napájení, 3,5" jack, černo-šedé
GENIUS repro SP-Q160 Iron Grey, 2.0, 6W, USB napájení, 3,5" jack, černo-šedé
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS repro SP-Q160 Iron Grey, 2.0, 6W, USB napájení, 3,5" jack, černo-šedéSkladem 9 ks221 Kč/ ks182 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Reproduktory Genius SP-Q160 černo-šedé
Kompaktní multimediální stereo reproduktory s celkovým výkonem 6 W. Ovládání hlasitosti se nalézá na zadní straně jednoho z reproduktorů. Připojení pro přehrávání hudby lze jednoduše realizovat skrze 3,5 mm konektor. K napájení poté slouží USB port.
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
| Výkon | 6W |
| Konfigurace | 2.0 |
| Frekvenční rozsah | 150 Hz - 20 kHz |
| Impedance | 4 Ohm |
| Připojení | 3,5 mm jack, USB (napájení) |
| Regulace hlasitosti | ano |
| Rozměry | 102 x 85 x 81 mm |
| Hmotnost | 358 g |
| Barva | černá - šedá |
Další návrhy









