🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

- Úvod
- Příslušenství
- Sety klávesnice + myš
- GENIUS set klávesnice + myš Smart KM-8200/ Bezdrátový set 2,4GHz/ Copilot/ CZ+SK layout
GENIUS set klávesnice + myš Smart KM-8200/ Bezdrátový set 2,4GHz/ Copilot/ CZ+SK layout
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS set klávesnice + myš Smart KM-8200/ Bezdrátový set 2,4GHz/ Copilot/ CZ+SK layoutSkladem 10 ks497 Kč/ ks410 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius KM-8200
Kvalitní set klávesnice a myši pokryje všechny vaše základní kancelářské potřeby. Klávesnice disponuje řadou programovatelných funkčních kláves, které lze využít pro snadnější ovládání hudebního přehrávače, sociálních sítí či kancelářských programů. Je vybavena samostatnou klávesou pro vyvolání AI asistenta Microsoft Copilot v systému Windows. Myš je vybavena optickým senzorem s rozlišením snímače 1200 DPI, které zaručí hladké a přesné ovládání.

Specifikace
| Klávesnice | |
|---|---|
| Technologie kláves | Membránové |
| Velikost klávesnice | 100% |
| Numerická klávesnice | Ano |
| Multimediální klávesy | Ano |
| Programovatelné klávesy | Ne |
| Microsoft Copilot | Ano |
| Myš | |
| Senzor | |
| Rozlišení | 1200 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Ovládání | |
| Použití | pro praváky/leváky |
| Kolečko | Ano |
| Počet tlačítek | 3 |
| Připojení | |
| Typ připojení | Bezdrátové |
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
| Napájení | |
| Napájení klávesnice | 1x AAA (součástí balení) |
| Napájení myši | 1x AA (součástí balení) |
| Kompatibilita | |
| Operační systém | Windows, MacOS |
| Velikost a Váha | |
| Velikost klávesnice | 446,4 x 133,3 x 23,3 mm |
| Váha klávesnice | 422 g |
| Velikost myši | 97 x 55 x 35 mm |
| Váha myši | 54,5 g |
Další návrhy








