🪛 SERVIS a SLUŽBY 💻
- ⚙️Servis tiskáren
- 🔧Servis počítačů a notebooků
- 📟Servis ručních skenerů
- 🪛Servis velkoformátových tiskáren, plotrů
- 🛡️Záruční opravy XEROX
- 🛡️Záruční opravy Brother
- ✅Pronájem tiskových řešení
- 💻Počítačové sestavy na míru
Rychlý kontakt
+420 373 033 078obchod, prodej tonerů, výdejní místo, servis, prodej náhradních dílůPo - Pá (8:00-16:00hod)obchod@copypartner.cz

GENIUS sluchátka HS-M365 headset, mikrofon, USB-C, černá
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
GENIUS sluchátka HS-M365 headset, mikrofon, USB-C, černáSkladem 7 ks193 Kč/ ks160 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Genius HS-M365
Lehký headset do uší se skvělým zvukem. Disponuje ovládáním hlasitosti přímo na kabelu a vestavěným mikrofonem. Připojení je realizováno skrze USB-C konektor.

Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Typ připojení | Drátové |
| Typ konektoru | USB-C |
| Délka kabelu | 120 cm |
| Audio | |
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Impedance | 32 Ohm |
| Citlivost | 106 dB |
| Mikrofon | Ano |
| Velikost a váha | |
| Váha | 12 g |










